Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Představení společnosti


Za projektem OHREJTESE.CZ najdete společnost Freya Therm s.r.o. se sídlem v Mladé Boleslavi. Jsme společností, jež chce svým zákazníkům nabídnout komplexní řešení v oblasti topných systémů, tak, aby zavedené klišé "teplo domova" nebylo jen prázdným pojmem.

Naše nabídka realizací sahá od dodávky a instalace dílčích komponentů (například krbových kamen) až po komplexní topné systémy na klíč.

Není tajemstvím, že topení v domě nebo bytě může mít podobu mnoha variant a kombinací, které se mohou skládat například z moderního způsobu vytápění tepelným čerpadlem, elektrickým či plynovým kotlem, teplovodní krbovou vložkou, to vše propojeno do optimálně dimenzované akumulační nádoby.

V souvislosti s teplým počasím v létě nabízíme rovněž klimatizace, neboli tepelná čerpadla vzduch/vzduch. Jejich instalace Vám zajistí tepelnou pohodu v průběhu celého roku.

Dále provádíme instalace teplovzdušných krbů nebo krbových kamen, to vše doplněno o stavbu a instalaci zděných či nerezových komínů.

Postupně doplňujeme rovněž nabídku potřebného příslušenství, jako jsou krbové vysavače, krbové nářadí, koše na dřevo, krbové podpalovače, podkladová skla a ostatní doplňky.


Máte-li pocit, že bychom mohli vyřešit Váš problém, jednoduše napište nebo zavolejte. Jsme tu pro Vás.