Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Naši dodavatelé a partneři


ARCHITEKTI

KRBY

KAMNA

KOMÍNY

TOPNÉ SYSTÉMY

KLIMATIZACE

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

 

SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTY ANEB MODERNÍ BYDLENÍ

Svoji představu o novém krbu můžete přetavit ve skutečnost několika způsoby. Jednou z možností je využít znalostí a zkušeností bytového architekta, jehož služeb můžete koneckonců využít nejen pro návrh krbové obestavby. Tímto způsobem budete mít stoprocentně zaručeno, že Váš nový krb se stane integrální součástí Vašeho interiéru.

"Architektura je má profese, vášeň a především radost. Ke každé zakázce přistupuji individuálně. Ráda překvapím novým řešením, odlišným pohledem na věc, nic ale nelámu přes koleno. Naslouchám Vašim přáním a především chci, aby Vás spolupráce bavila. Důležitá je pro mě finální spokojenost klientů a pocit z dobře odvedené práce.

Své několikaleté zkušenosti jsem sbírala především v oblasti návrhů a realizací interiérů – bytů, domů, drobných veřejných prostor. Baví mě vymýšlení funkčních dispozic u studií rodinných domů, přestaveb nebo rekonstrukcí. Ráda vymýšlím inovativní řešení se zaměřením na čisté detaily a racionalitu. Často je to proces hledání, přeměřování, zkoušení, dokud společně nenajdeme to zcela nejvhodnější řešení. "

"Mým záměrem je inspirovat a obohacovat Vaše životy uměním Feng-Shui. Sdílet a předávat svoje bohaté zkušenosti s tímto účinným, praktickým a vysoce efektivním nástrojem tvorby prostoru. Přinášet světlo a lásku do Vašich domovů, být dobrým průvodcem při léčení a harmonizaci Vašich domovů, prostorů, životních situací.

Citlivý a individuální přístup, důvěra a vzájemné pochopení, otevřená komunikace, spolupráce, spokojenost Vás, klientů."


"Mým cílem je realizovat Vaše představy tak, aby Váš dům byl skutečně Vaším domovem. I funkčně řešený interiér může být jedinečný svým designem.

V mé nabídce najdete konzultace, návrh dispozičního a barevného řešení interiéru, 3D vizualizace prostoru, zhotovení výkresové dokumentace, výběr vhodného typového nábytku, doplňků a dekorací, autorský dozor při realizaci a mnoho dalších služeb."


   Denisa Vanek

"Život každého z nás je jedinečný a podle něj musí být navržen i prostor, ve kterém ho žijeme. Proto navrhuji prostory esteticky vyladěné a prakticky řešené, plně vyhovující Vašemu stylu a způsobu života.

Dokážu uspořádat domov nebo pracoviště tak, aby u člověka podporovalo jeho zdraví a životní elán, pomohlo mu v osobním růstu, zlepšilo a harmonizovalo jeho vztahy. Účinný způsob, jak mohu zlepšit všechny tyto životní aspekty, je používání pravidel filozofie Feng–Shui."   Petra Vasquez

"Váš domov může být originální, překvapivý, krásný, extravagantní, elegantní, klasický i moderní. Přesně jako Vy.

Základem jedinečného interiéru je koncept, který jako partitura spolehlivě vede tóny jednotlivých nástrojů do závěrečného finále. Nemusíte umět noty, aby Vás hudba dojala či okouzlila. Postačí, když zasáhne Vaši duši. O to usiluji svojí prací.

Nabízím zpracování návrhu osobitého interiéru od konceptu přes projektovou dokumentaci až k finální realizaci včetně návrhu a zajištění výroby atypických prvků, a to v rozpočtu, který si sami zvolíte."

  Nahoru  


KRBY

Dnešní krby se svým provedením podstatně liší od všeobecně zažité představy - jak ji znáte například ze starých hradů a zámků. Srdcem moderního krbu je krbová vložka, konstruovaná jednak s ohledem na maximální bezpečnost, jednak aby teplo vzniklé hořením paliva bylo pro Vaše obydlí využito co nejefektivněji. Našimi dodavateli jsou výrobci a dovozci těch nejosvědčenějších značek.


Tato společnost nabízí velmi rozsáhlou řadu krbových vložek osvědčené a tradiční značky. Moderní inovativní design vložek BeF Home patří mezi špičku na českém i evropském trhu. Firma klade velký důraz na každý detail tak, aby krbové vložky působily jako dominanta celého interiéru.

Pro nás je společnost BeF Home spolehlivým dodavatelem mimořádně širokého sortimentu teplovzdušných i teplovodních vložek - čelních, rohových i průhledových. Zajímavým doplňkem sortimentu jsou pak krbové stavebnice.


Firma Banador se již od svého založení v roce 2004 specializuje na výrobky pro stavbu krbů, kamen a komínů. V současné době je v týmu Banador okolo dvaceti spolupracovníků, kteří se denně starají o kvalitu dodávek produktů a maximální spokojenost klientů. Banador je velkoobchodem, který nám dodává zejména rozsáhlý sortiment krbových vložek pro realizaci staveb rozmanitých krbů a kamen.

V jejich portfoliu jsou k nalezení pouze kvalitní a technologicky propracované produkty od přibližně dvaceti evropských výrobců.


Společnost Kretz, nabízející ověřenou řadu krbových vložek vznikla jako výrobně-obchodní firma, zabývající se výrobou a prodejem krbových vložek, kamen a příslušenství nejen v České republice, ale i v zahraničí. Cílem firmy Kretz je nabídnout zákazníkovi široký sortiment kvalitních topidel různých rozměrů a parametrů.

V nabídce této značky jsou technicky propracované výrobky s vysokou užitnou hodnotou, splňující nejvyšší nároky uživatelů, zejména pak krbové vložky teplovzdušné, teplovodní a litinové, dále pak krbová kamna a keramická krbová kamna. Všechny produkty jsou vyráběny v České republice, z kvalitních materiálů, s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost.


Akciová společnost Rubivia je moderní obchodní a servisní společností, poskytující prodejní služby v oblasti krbů, krbových vložek a infratopení. Všechny dodávané produkty splňují nejvyšší úroveň ve spolehlivosti, účinnosti, ekologii a úspoře energie, proto má v nabídce výhradně výrobky renomovaných značek s ověřenou kvalitou.

Za zmínku stojí fakt, že v jejich nabídce najdete teplovzdušné krbové vložky Venus a Vista, čímž se tato společnost otevřeně hlásí k dědictví značky Steko včetně servisu krbových vložek této kdysi rozšířené značky.


   SCANDIQUE

Historie prodeje kamen a krbových vložek Jøtul začíná v 80. letech, kdy se tato značka prodávala v Tuzexu. V České republice byl prodej výrobků této značky zahájen v roce 1998, od roku 2002 se výhradním dovozcem a distributorem značky Jøtul stává právě společnost Scandique, jež distribuuje tyto výrobky také na Slovensku a v zemích jihovýchodní Evropy.

Není bez zajímavosti, že za 15 let bylo na uvedené trhy prodáno přes 60 tisíc kusů kamen a krbových vložek značky Jøtul.


  Nahoru  


KAMNA

Pokud se nechcete zdržovat obestavbou krbové vložky nebo Vám to podmínky nedovolují, krbová kamna jsou pro Vás dokonalým řešením. Nabídka našich obchodních partnerů je natolik rozmanitá, že si vybere dozajista úplně každý.

Krbová kamna by měla být jednoduše ovladatelná, měla by být ozdobou interieru a přátelská k životnímu prostředí. Kolekce AmbiFire splňuje vše.

Při výrobě je využíváno nejmodernějších vědeckých poznatků a postupů, abychom Vám nabídli vyjímečný produkt pro Váš dům. Jako bonus nabízí výrobce limitovanou záruku 5 let. Všechna kamna byla navržena předními designéry k Vaší maximální spokojenosti při jejich každodenním používání.


Pod značkou Omotherm se skrývá nový český výrobce, jenž uvedl na trh zcela novou řadu designových krbových kamen, jejichž vzhled a barvu si volí sám zákazník. Předností těchto kamen je vysoká kvalita, odrážející se jak v samotném zpracování, tak v technických parametrech.

Velký důraz je kladen na designové zpracování kamen, podpořené spoluprací se zkušenými odborníky z oblasti průmyslového designu. Výsledkem jsou mimořádně účinná, kvalitní a hezká kamna za konkurenceschopnou cenu.


   OLYMBERYL

Uvedené značky kamen (kromě nich také ALPHA a PRECISION zastřešuje britská firma Hi-Flame, jejíž výrobky patří k nejprodávanějším kamnům na ostrovech. Ve spolupráci s vývojovými pracovníky firma průběžně vyvíjí a připravuje nové typy kamen, přičemž hlavní pozornost je soustředěna na zdokonalování spalování a snižování emisí.

Stěžejní nabídkou jsou litinová kamna v několika designových provedeních a v několika výkonových řadách, mimořádně originální je pak řada rustikálních kamen s výměníkem. V těchto kamnech se velmi zdařile potkává tradice s nejmodernějšími technologiemi...

Ucelenou nabídku rustikálních kamen najdete zde, kamna s výměníkem představujeme zde.


   ROMOTOP

Firma Romotop, která vznikla v roce 1992, významně ovlivnila průnik krbových kamen na český trh. Z původní malosériové výroby se postupně v Suchdole nad Odrou vyvinulo pracoviště s nejmodernějším technologickým zázemím, silným konstrukčním a obchodním potenciálem. Dlouholetá spolupráce s nejnáročnějšími evropskými zákazníky, nadšení a iniciativa klíčových spolupracovníků umožnily vybudovat firmu, kterou odborná veřejnost často označuje jako nejmodernější výrobní závod v Evropě.

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří Romotop mezi inovátory. Tato schopnost umožňuje také nám prostřednictvím vynikajících výrobků této značky být jedineční ve schopnosti řešit individuální požadavky našich zákazníků a realizovat tak jakékoli jejich přání.


   HAAS+SOHN

Firma HAAS+SOHN Rukov vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl. Filozofií společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivou cenu a především spokojenost zákazníků.

Výrobky této značky splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české a zahraniční designerské firmy. Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Všechny typy kamen přináší pohledem na přirozený živý plamen skrze velkoplošná prosklená dvířka příjemnou tepelnou pohodu do Vašeho domova.


   KVS MORAVIA

Společnost KVS Moravia, člen skupiny KVS Ekodivize, je tradičním českým výrobcem kamen a sporáků od roku 1994. V jejích vývojových dílnách vznikají unikátní, kvalitní a cenově dostupné výrobky, sloužící současně k topení i k vaření.

Zejména jejich sporáky jsou produkovány v mimořádně široké škále provedení a barevných variant.


  Nahoru  


KOMÍNY

Stavba nových komínů a rekonstrukce těch starých je bezprostředně spojena s bezpečnostními otázkami. Proto jsme rádi, že našimi obchodními partnery jsou společnosti CIKO, Schiedel a Bertrams, které zejména díky své dlouholeté tradici v oboru komínářství dávají stoprocentní záruku kvality a bezpečnosti.

   CIKO Zde můžete přejít na internetové stránky společnosti CIKO

Výrobce komínových systémů CIKO byl založen v roce 2002. Od svého zřízení se zabývá vývojem, výrobou a prodejem vlastních komínových systémů. V roce 2004 představil na trhu osobitý komínový systém, který plně uspokojuje požadavky stavebníků na klasický kvalitní cihlový komín se snadnou stavbou. Komíny CIKO jsou rok od roku žádanější, a to nejen pro své ojedinělé řešení, ale také pro stále se rozšiřující a zdokonalující sortiment komponentů a technických řešení.

Samostatnou nabídku CIKO tvoří nerezové komíny v třívrstvém i jednovrstvém provedení, které jsou moderní variantou odkouření, použitelnou pro všechny typy spotřebičů. Jsou snadno a bezpečně montovatelné a jsou ihned po smontování připraveny k provozu.

CIKO znamená bezpečný a kvalitní komín na celý život.

Ucelenou nabídku komínových systémů tohoto výrobce najdete zde.


   SCHIEDEL

Značka Schiedel se bez přehánění stala etalonem pro dobrá, spolehlivá a již několika desetiletími prověřená řešení v oblasti stavby komínů. V jejich nabídce najdete komíny zděné i nerezové, všechno potřebné příslušenství a dokonce několik zcela originálních nápadů.

A není bez zajímavosti, že výrobky původně německé značky (podle jména otce-zakladatele Friedricha Schiedela) jsou dnes vyráběny výhradně českýma rukama ve čtyřech pobočných závodech v Čechách a na Moravě.


   BERTRAMS

Firma Bertrams vyrábí nerezové komínové systémy od roku 1997. Zpočátku se specializovala pouze na nerezové komínové vložky, třísložkové komínové systémy a kouřovody. V roce 2006 zařadila do své nabídky i ocelové kouřovody, které se používají hlavně u krbových kamen.


  Nahoru  


TOPNÉ SYSTÉMY


   KLIMAVEX

Firma Klimavex patří mezi nejkomplexnější importéry profesionálních vzduchotechnických a klimatizačních zařízení v České republice. Zastupuje výrobce s desítkami let zkušeností ve svých oborech a nespočtem bezporuchových zařízení na všech kontinentech světa, kde je jejich kvalita testována mnohdy extrémními podmínkami.

V tomto dodavateli máme spolehlivého partnera nejen v dodávkách špičkových výrobků, ale také v poskytování kvalitních technických, marketingových a dokumentačních podkladů pro úspěšnou realizaci našich projektů komplexních otopných systémů.


   PANASONIC

Společnost Panasonic, která má více než 30 let zkušeností a exportuje své výrobky do více než 120 zemí světa, je jedním z předních světových výrobců v oblasti topení a klimatizací. Jejich výrobky poskytují maximální efektivitu, vyhovují nejpřísnějším ekologickým standardům a nejmodernějším konstrukčním požadavkům naší doby.


  Nahoru  


KLIMATIZACE

Je nesporným faktem, že průměrná roční teplota rok od roku stoupá, čehož důkazem jsou i stále úpornější vedra v letních měsících. Nedá se předpokládat, že v následujích letech tomu bude jinak, proto jsme se rozhodli významně rozšířit nabídku klimatizačních systémů.


   CS MTRADE Zde můžete přejít na internetové stránky společnosti CS MTRADE, autorizovaného zástupce značky MITSUBISHI ELECTRIC Zde můžete přejít na internetové stránky společnosti CS MTRADE, autorizovaného zástupce značky MITSUBISHI ELECTRIC

Jedním z předních výrobců této technologie je značka MITSUBISHI ELECTRIC, u níž se potkává výrazný a nepřehlédnutelný design s vynikajícími užitnými vlastnostmi klimatizačních jednotek. Není bez zajímavosti, že jedna řada jejich výrobků dokáže topit až do -25 stupňů venkovní teploty - tím se z klimatizačního systému současně stává rovnocenný topný zdroj, který zvládne topení v celém domě.

  Nahoru  


PŘÍSLUŠENSTVÍ

Každý krb musí mít svoji konečnou úpravu - obložení, omítku, římsu, obklady, kámen, atd. Rovněž tak ke každému krbu i ke každým kamnům patří spousta potřebných doplňků. Krbové nářadí, koše na dřevo, podkladová skla, ale také krbová kosmetika a hygiena.

Společnost Krby Turbo patří v rámci celé České republiky mezi stěžejní dodavatele stavebních materiálů v oboru kamnářství. Nacházíme zde vše potřebné ke stavbě našich krbů od tradičních rustikálních staveb až po moderní designová a technologická provedení.

Pro nás jsou Krby Turbo zárukou včasného dodání všech potřebných komponentů pro krbové obestavby v potřebné kvalitě a za rozumné ceny.


Firma Sklomat je specialistou na podkladová skla pro krbová kamna a před krby. V její nabídce se vyskytují všechny běžné rozměry, je však schopna vyrobit sklo na míru - plně podle Vašich představ.

V nabídce jsou skla o tloušťce od 6 do 12 mm. Skla čirá, kouřová, mléčná, ale také plně barevná. Skla s broušenou hranou nebo fazetou na nášlapné straně. Sklo se tak může stát vedle své bezpečnostní funkce vhodným a estetickým doplňkem Vašeho interiéru.


Firma Top Granite vznikla již v roce 1987 v podobě malé kamenické dílny, dnes pracuje v novém provozu, vybaveném špičkovým strojním zařízením italské produkce. Úspěch firmy spočívá v moderní technologii výroby, progresívním přístupu a operativní službě zákazníkovi, přičemž každé zakázce je věnována maximální péče při výběru materiálu, způsobu jeho zpracování, to vše při zachování optimální ceny.

Top Granite je jedním z největších zpracovatelů surových bloků z celého světa, zabývá se především zpracováním žulových přírodních bloků se zárukou dlouhé životnosti a dokonalého vzhledu.


   KAMENOSOCHAŘSTVÍ TOMÁŠ HÁLA

Firma Kamenosochařství Tomáš Hála působí na trhu již od roku 1990. Pro konečný design krbu nám tato firma zajišťuje povrchovou úpravu části obestavby či celého krbu z materiálů jakou jsou: žula, mramor, travertin, onyx a pískovec. Firma nabízí více než 130 druhů kamene z celého světa, dalších 1000 druhů lze zajistit na objednávku. Tím je tento náš dodavatel schopen pokrýt v krátkých dodacích lhůtách i náročnější požadavky zákazníků - od jednoduchých dlažeb až po zakázkovou výrobu na míru.


   PTÁČEK VELKOOBCHOD

Společnost PTÁČEK - VELKOOBCHOD si od roku 1992 buduje postavení jednoho z největších velkoobchodů v oblasti "topení - plyn - voda - inženýrské sítě - sanita". Společnost nabízí své služby ve stále se rozšiřující síti poboček, která pokrývá celou republiku. Plný sortiment, celorepublikové pokrytí a profesionální servis - to jsou znaky této společnosti a důvody jejího postavení lídra na trhu.


   TRUHLÁŘSTVÍ FRANTIŠEK LEPKA

Truhlářství Františka Lepky je dalším z dodavatelů, který dává našim krbovým realizacím konečnou tvář. Jeho výrobky (například krbové římsy) jsou profesionálně dokonale zpracované, nabízeny jsou v mnoha barevných variantách v provedení hladkém, drápaném či přírodním. Také tento dodavatel je schopen uspokojit i další požadavky našich zákazníků.


   IGNISFERRA

Firma Ignisferra doplňuje naši nabídku celou škálou ručně zpracovaných originálních kovových výrobků se zajímavým designem. Jedná se zejména o krbové nářadí, koše na dříví, ale také svícny, svítidla a dalších více než 150 druhů kovaných výrobků, které přispějí k proteplení Vašeho domova. A to obrazně i doslova.


   KAMINER

Důležitým požadavkem na každodenní provoz krbu je čistota. Jedním ze zásadních pomocníků při údržbě Vašeho krbu by tedy měl být krbový vysavač. Společnost Kaminer dodává několik typů těchto neocenitelných pomocníků, kteří Vám usnadní péči o Váš krb.


   PODKRKONOŠSKÝ PODPALOVAČ

Pro představení tohoto našeho dodavatele si dovolíme citovat z jejich webu:

"Podkrkonošský podpalovač“ není přezdívka nepolapitelného pyromana, druh lesních hub či nové přírodní afrodiziakum. Podkrkonošský podpalovač je dřevitá vlna, se kterou rozděláte oheň raz dva.

Mají pravdu. Kdo jednou jejich podpalovač vyzkoušel, jiný už nehledá.

  Nahoru  


  Nahoru