Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Moderní krbová kamna (kamna do moderních interiérů)


NORSK KLEBER

AMBIFIRE

SCANVšechna krbová kamna jsou zde uvedena v cenách bez DPH.
Při objednávce včetně montáže do objektu určeného k bydlení bude účtováno 15%, v ostatních případech bude účtována sazba DPH 21%.
Ceny na těchto stránkách mají pouze orientační charakter, platnou cenu je vždy nutno ověřit podle aktuálního ceníku výrobce.


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky www.NorskKleber.no Moderní akumulační krbová kamna NORSK KLEBER

Mastková akumulační kamna jsou skutečným klenotem mezi topidly. Tato kvalitní a přírodní topná zařízení umožňují užít si teplo v domě či chatě bez obav z přehřátí místnosti nebo vysoké spotřeby dřeva. Díky schopnosti udržet výdej tepla do místnosti pouze na 4 kW jsou skvělou volbou pro každého, kdo si chce užívat tepla bez obav z přetopení a zbytečných nákladů.

S ohledem na vysokou kvalitu a přírodní materiál jsou tato kamna nejen funkční, ale jsou také esteticky působivou výzdobou každého interiéru. Zároveň s tím, že jsou šetrná k životnímu prostředí, jsou ideálním doplňkem pro každou udržitelnou domácnost.

Mastek má vynikající schopnost odolávat vysokým teplotám, nekroutí se a nepraská, což zvyšuje jeho životaschopnost. Dokáže udržet teplo a postupně ho uvolňovat do prostoru. Tato vlastnost zlepšuje účinnost spalování a snižuje náklady na topení. Je snadný na údržbu a čištění.

Pokud hledáte skutečně vysoce kvalitní a funkční topidlo, mastková akumulační kamna jsou správnou volbou...

 

 

 

 

 

 

 

v

 

Oslovila Vás akumulační schopnost a nezaměnitelný originální design kamen Norsk Kleber? Jednoduše napište nebo zavolejte - rádi se Vám ozveme.

  Nahoru  


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky www.AmbiFire.cz Moderní krbová kamna AMBIFIRE

Krbová kamna by měla být jednoduše ovladatelná, měla by být ozdobou interieru a přátelská k životnímu prostředí - kolekce kamen AmbiFire tyto požadavky beze zbytku splňuje.

Krbová kamna AmbiFire jsou vyrobena za pomoci nejmodernějších technických a technologických postupů
a s použitím nejodolnějších materiálů. Velký důraz je kladen na design, ale také na technická řešení zvyšující komfort každodenního užívání a ekologii provozu. Důkazem tohoto přístupu je pětiletá záruka na všechny výrobky...

 

Oslovila Vás designová dokonalost kamen AmbiFire? Jednoduše napište nebo zavolejte - rádi se Vám ozveme.

  Nahoru  


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky dovozce Scandique Moderní luxusní krbová kamna SCAN

Dánská krbová kamna značky SCAN jsou špičkové výrobky dánské firmy Krog Iversen. Vyrobena jsou na základě dlouholetých zkušeností s využitím nejmodernějších technologií. Na kamna Scan je záruka 5 let. Tělo kamen je vyrobeno
z nejkvalitnější kamnářské oceli o minimální tloušťce 4 mm, která se nezkroutí a nepropálí.

 

Máte interiér, který si zaslouží dozdobit luxusními kamny Scan? Jednoduše napište nebo zavolejte.

Komu to pálí, tomu to hřeje. A v případě moderních kamen to i dobře vypadá...

  Nahoru