Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Elektrické krby


Krby 3D Opti-myst

Krbové vložky 3D

Krby 2D Optiflame

Krby 4D Opti-VNebudeme si nic namlouvat - živému ohni se nic nevyrovná. Kromě toho, že dává teplo, navozuje pocit komfortu a pohody. Pokud si jej však nemůžete dopřát (třeba proto, že bydlíte v paneláku a instalace komínu jaksi nepřichází do úvahy), můžete si tuto pohodu dopřát stisknutím jediného tlačítka na ovladači elektrického krbu. Díky široké škále tradičních i moderních designových provedení tak můžete efekt ohně přivést do jakéhokoli prostoru.

Elektrické krby představují novou dimenzi v oblasti moderního bydlení s možností tepelného komfortu. Útulné a příjemné teplo můžete mít nyní opravdu všude včetně zážitku z iluze skutečného ohniště a plápolajících plamenů.

Například technologie Opti-myst® vytváří nejrealističtější elektrický plamen na světě s dokonalým 3D efektem, který je tvořen důmyslnou ultrazvukovou technologií. Voda je rozložena na mikročástice, čímž vznikne jemná vodní mlha, po níž se krb nerosí. Spodní osvětlení této stoupající mlhy pak zajistí dokonalý efekt plamenů i kouře.

Pokud nevěříte, následující videoukázky Vaše pochybnosti určitě rozptýlí...
Vážení zákazníci, vzhledem k současnému turbulentnímu vývoji cen nebudeme dočasně na těchto stránkách uvádět ceny výrobků.
Jakmile se situace stabilizuje, vrátíme se k původní osvědčené koncepci s uváděním koncových cen.
Pokud budete potřebovat k vybrané položce znát její současnou cenu,
pošlete, prosím, dotaz na info@ohrejtese.cz , odpovíme Vám mailem nebo zavoláme.


Elektrické krby DIMPLEX 3D Opti-myst

Pod mysteriózním označením Opti-myst se skrývá jedinečný efekt imitace hoření s plně trojrozměrným efektem plamene i dýmu prakticky nerozeznatelného od opravdového hoření ohně. Ještě nikdy nebyla iluze hoření a plamene tak blízká realitě...

Za pomoci ultrazvuku je vytvořena jemná vodní mlha, která v odpovídajícím podsvícení vytváří onen mystický efekt plamene a dýmu. Celá iluze je doplněna žhnoucími polínky a popelem, takže hořící oheň vypadá skutečně velmi přírodně
a realisticky.

Technologie Opti-myst je jediným patentovaným systémem, jenž může tuto úroveň reality poskytnout. Oheň vyrobený
z vody - není to geniální?

Do svého bytu můžete pořídit již hotový krb z nabídky různých provedení nebo si u nás vyberete krbovou vložku, kterou Vám podle Vašeho přání zabudujeme přímo do interiéru. Do obývací nábytkové stěny, ke zdi jako opravdový krb nebo jen jako samostatně stojící doplněk interiéru.  Nahoru  


Elektrické krbové vložky DIMPLEX 3D Opti-myst

Krbové vložky se systémem Opti-myst lze pořídit včetně topení nebo bez a v různých variantách a rozměrech.

Obsluha krbu s touto vložkou znamená pouze občasné doplnění zásobníku s vodou. Když voda v zásobníku dojde, systém automaticky vypne vyvíječ páry a lampy, zůstanou pouze žhnout polínka, případě zůstane v provozu topení, které je na hoření krbu nezávislé.

Krby jsou zcela bezpečné, vodní pára je studená, nehrozí ani popálení ani riziko požáru.

Krby jsou vybaveny dálkovým ovladačem, krby s topením mají zabudovaný termostat.

  Nahoru  


Elektrické krby DIMPLEX 2D Optiflame

Jedná se o unikátní, patentovaný způsob, jak si dopřát reálnou iluzi plamenů. Systém je založen na desítkách speciálně tvarovaných a natočených zrcátek otáčejících se na hřídeli a odrážejících světlo na speciální zrcadlovou plochu - tím je dosaženo iluze plamenů.

Efekt je dále doplněn modelovanými poleny, uhlíky či oblázky dle typu krbu. Díky spodnímu nasvícení vzniká iluze žhnutí polen a uhlíků. U dražších typů jsou přímo do polen vloženy diody, zajišťující plynulé žhnutí a poblikávání, nerozeznatelné od skutečných doutnajících polen.

Systém Optiflame je ideální kombinací mezi iluzí skutečného ohně, možností efektního topení a cenou. Stačí krb postavit ke zdi, případně pověsit na zeď a zapojit do elektřiny.

  Nahoru  


Elektrické krby DIMPLEX 4D Opti-V

Systém hoření Opti-V je nejnovější patentovaná technologie pro dosažení efektu přirozeného ohně firmy Dimplex .

Je založen na kombinaci obrazu zobrazeného na LCD obrazovce s vysokým rozlišením a techniky používané kouzelníky... Technologie Opti-V dělá výsledný efekt tak reálný, že jeho "elektrický původ" prozrazuje pouze chybějící vůně spáleného dřeva.

  Nahoru